1 - 3
Solihull Moors - AFC Fylde op tv & stream
Je kunt Solihull Moors - AFC Fylde 31 augustus 2026 om 16:00 kijken op DAZN. De wedstrijd wordt gespeeld in Damson Park en is te zien via de genoemde diensten.
Verschijnen op TV & Stream
-
DAZN
| # | Laag | M | W | V | Matches | Winsten | Verliezen | Een gelijkspel | Doelpuntenverschil | +/- | Punt | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Boreham Wood | 9 | 7 | 0 | 2 | 12 | 23 | |||||
| 2 | Southend | 9 | 6 | 1 | 2 | 11 | 20 | |||||
| 3 | Kidderminster Harriers | 9 | 5 | 1 | 3 | 6 | 18 | |||||
| 4 | AFC Fylde | 9 | 5 | 2 | 2 | 7 | 17 | |||||
| 5 | Harrogate Town | 9 | 5 | 3 | 1 | 4 | 16 | |||||
| 6 | Sutton United | 9 | 5 | 3 | 1 | 0 | 16 | |||||
| 7 | Yeovil Town | 9 | 4 | 2 | 3 | 4 | 15 | |||||
| 8 | Aldershot Town | 9 | 4 | 2 | 3 | 3 | 15 | |||||
| 9 | AFC Hornchurch | 9 | 5 | 4 | 0 | -1 | 15 | |||||
| 10 | Altrincham | 9 | 5 | 4 | 0 | -3 | 15 | |||||
| 11 | Worthing | 9 | 4 | 3 | 2 | 2 | 14 | |||||
| 12 | Eastleigh | 9 | 4 | 3 | 2 | 1 | 14 | |||||
| 13 | FC Halifax Town | 9 | 4 | 4 | 1 | 3 | 13 | |||||
| 14 | Forest Green | 9 | 4 | 4 | 1 | -1 | 13 | |||||
| 15 | Boston United | 9 | 3 | 4 | 2 | 0 | 11 | |||||
| 16 | Carlisle | 9 | 2 | 3 | 4 | 2 | 10 | |||||
| 17 | Barrow | 9 | 2 | 4 | 3 | -1 | 9 | |||||
| 18 | Woking | 9 | 2 | 4 | 3 | -2 | 9 | |||||
| 19 | Hartlepool | 9 | 3 | 6 | 0 | -4 | 9 | |||||
| 20 | Wealdstone | 9 | 2 | 5 | 2 | -4 | 8 | |||||
| 21 | Tamworth | 9 | 2 | 5 | 2 | -7 | 8 | |||||
| 22 | Scunthorpe | 9 | 2 | 6 | 1 | -4 | 7 | |||||
| 23 | Solihull Moors | 9 | 1 | 7 | 1 | -14 | 4 | |||||
| 24 | Gateshead | 9 | 1 | 7 | 1 | -14 | 4 |
M = Matches
W = Winsten
V = Verliezen
+/- = Doelpuntenverschil
P = Punt
- Datum
- Tijd
- 16:00
- Locatie
- Damson Park
- Competitie
- National League
- Stream
- DAZN
Solihull Moors – AFC Fylde op tv
De wedstrijd tussen Solihull Moors en AFC Fylde in de National League staat gepland op 31 augustus met aftrap om 16:00. Kijkers die via televisie willen kijken: de uitzendinginformatie is op dit moment nog niet volledig bekend.
- TV-kanalen: Uitzendinformatie wordt dichter bij de aftrap bijgewerkt.
- Stream: DAZN
Stream Solihull Moors – AFC Fylde
De wedstrijd is (voor zover bekend) te streamen via DAZN. Hieronder een korte handleiding om de wedstrijd te streamen.
Hoe te kijken:
- Ga naar DAZN.nl of open de app.
- Log in of maak een account aan.
- Ga naar Sport → National League → Solihull Moors - AFC Fylde.
- Start de stream bij aftrap om 16:00.
Aankomende wedstrijden
Solihull Moors
- 5 september 16:00 – Gateshead - Solihull Moors
- 12 september 16:00 – Solihull Moors - Aldershot Town
- 18 september 20:45 – Yeovil Town - Solihull Moors
AFC Fylde
- 12 september 16:00 – Yeovil Town - AFC Fylde
- 19 september 16:00 – AFC Fylde - Altrincham
- 26 september 16:00 – Boston United - AFC Fylde
Waar kan ik Solihull Moors - AFC Fylde kijken?
Je kunt de wedstrijd streamen via DAZN. Informatie over tv-uitzendingen is nog niet beschikbaar en wordt dichter bij de aftrap bijgewerkt.
Welke tv-zender zendt de wedstrijd Solihull Moors - AFC Fylde uit?
Er zijn op dit moment geen bevestigde tv-zenders in de gegevens. De zenderinformatie wordt dichter bij de aftrap bijgewerkt.
Hoe kan ik Solihull Moors - AFC Fylde streamen?
Streamen gaat via DAZN. Ga naar DAZN.nl of open de app, log in of maak een account aan, navigeer naar Sport → National League → Solihull Moors - AFC Fylde en start de stream bij aftrap om 16:00.
Laatste wedstrijden voor Solihull Moors:
-
3 1Scunthorpe Solihull MoorsNational League 28-08-2026
-
0 2Solihull Moors Boston UnitedNational League 15-08-2026
-
1 4Yeovil Town Solihull MoorsNational League 25-04-2026
Laatste wedstrijden voor AFC Fylde:
-
2 0AFC Fylde Forest GreenNational League 28-08-2026
-
1 2Tamworth AFC FyldeNational League 15-08-2026
-
0 3AFC Fylde BarnetNational League 05-05-2025